OZNAM K SLUŽBÁM BOŽÍM
NA NAJBLIŽŠIU NEDEĽU
4.10.2020

 

Milí priatelia, bratia a sestry,
vzhľadom na vzniknutú situáciu a s ňou spojené nariadenie, že od 1.10. sa na hromadnom podujatí môže zísť najviac 50 ľudí bez ohľadu na to či sa jedná o interiér alebo exteriér, predsedníctvo nášho Cirkevného zboru rozhodlo, že Služby Božie sa túto nedelu, t.j. 4.10. BUDÚ konať v Háji o 9:00h. Budú to SB k 200. výročiu posvätenia chrámu Božieho v Háji, na ktorých poslúži piesňami aj starší spevokol.
Keďže v kostole môže byť len 50 ľudí, prosíme hlavne členov CZ pod 60 rokov, aby využili aj našu zborovú miestnosť (max. 30 ľudí), kde budeme premietať priamy prenos Služieb Božích. Taktiež, ak to dovolí počasie môžu mladší členovia zboru byť vonku, pri kostole, kde je reproduktor.
Celý záznam nedeľňajších Služieb Božích si budete môcť pozrieť už v nedeľu poobede (cca od 14:00) na našom YouTube kanáli CZ ECAV HÁJ. Link na tento záznam bude aj našej internetovej stránke www.ecavhaj.sk.
DETSKÁ BESIEDKA SA KONAŤ NEBUDE!
Počas ďalších nedieľ sa Služby Božie budú konať podľa rozpisu (ktorý bude aj na našom webe) tak, ako sme zvyknutí …teda aj na filiálkach.
PROSME PÁNA BOHA, ABY TO VŠETKO POŽEHNAL A MAL VO SVOJICH RUKÁCH 🙏
POKOJ BOŽÍ S VAMI 🙂